کروبی یا موسوی؟

با توجه به سایتهایی که این چندوقته دیدم و خوندم بین دو کاندیدا(کروبی و موسوی) دچار سردرگمی شدم، میگن کادر فنی کروبی امتحان پس دادست و حرفه اییه، از طرفی موسوی هم میتونه به اقتصاد کشور و وضعیت فرهنگی کمک کننده باشه.

میگن کروبی شیخ اصلاحاته، مرد عمله،و.. نکته های لایتش اینه که شجاع و بی پرواست؛ در مقابل این خصایص میگن موسوی تیپ محافظه کاریشو از خاتمی به ارث برده.

..

به نظرم کروبی نقاط قوت زیادی داره ولی از طرف دیگه با قرار گرافتن کرباسچی در کنار کروبی خیلیا دیدشون منفی شده، البته هیچکس به طور حتم نمیتونه واقعیت ماجرای اون دوره رو افشا کنه( ..ضمن اینکه خیلیاش برملا نمیشه و یه آب روش نوش جان!) ولی با توجه به این میگن مدیریت این افرادخوب بوده و اینا کلی کارآمدو باتجربند..

ولی موسوی... متاسفانه از این لحاظات ضعیف عمل کرده و فقط با جلب نظر عده کثیری از دانشجویان و آدمای فرهنگی و .. با مُد ساختن رنگ سبز خودشو به اوج رسونده.

میگن دوره ریاست مجلس کروبی هم حاشیه زیاد داره(یه سری مخالفن، بعضیام موافق) و همینطور دوره نخست وزیری موسوی و استعفاش.

البته با همه این موارد کمی نسبت به کروبی هم مشکوکم(پرتاب گل به سمت دخترا و نشان دادن لباس شخصیشون با کنار زدن ابای روحانیت تو فیلم مستند تبلیغاتی و همچنین نمای پرچم بدون آرم الله در سایتشون!)، این در مقابل نامشخص بودن برنامه های موسوی بیشتر خودنمایی میکنه،ولی بازم دلمو به تیم اجرایی کروبی خوش میکنم و..اما!

 

توی نتایج نظرسنجی های نمادین انتخابات سایت های مختلف که دیدم موسوی حدود 60% آرا رو به خودش اختصاص داده(که اینم باید مرهون فضای نت و فیس بوک و.. جوانان به روز هوادارش بدونه).

بعد از موسوی، احمدی نژاد حدود بیست و خورده ای درصد و کروبی و محسن رضایی هم به ترتیب رکورد داشتن.

(البته سایت های تقریبا بی طرف!)

 

حالابماند(جو آمارگیری گرفت مارو!)..

 

ولی من تصمیم گرفتم به موسوی رای بدم(با اینکه هنوز مشوشم..).

حالا تا دقیقه 90 صبر میکنم تا ببینم مناظره ها به کجا میکشه(شایدم نظرم به سمت احمدی نژاد یا رضایی برگشت!)

 

 

 

درود.. بامن حرف نزن

 

 

 

/ 11 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خوشه چین

سلام دوست من با مطلب "خورشيد پشت ابر نمي ماند" به روزم خوشحال ميشم به ديدنم بيايد