یعنی 2 سال دیگه دنیا تموم میشه؟


پیشگویی می گه: تو 21 دسامبر سال 2012 این زندگی روی کره زمین به اتمام میرسه و یک دوره جدید زندگی روی زمین شروع می شه. تو چند تا سایت خوندم کهاین دوره جدید پر از صلح و عشق و آرامش و پیشرفت هست. (مصداق حرف یکی ازسیاستمداران آمریکایی که پایان بحران مالی آمریکا رو صلح و آرامش تو دنیامی دونست).
حالا چند تا نظریه دیگه هم هستند که به تفضیل روشون بحث می کنیم.
استاد کلاس #C اطلاعاتی در این مورد داشت، جالبه که گفت ما به ناسا یه ایمیل فرستادیم و پرسیدیم که آیا سال 2012 اتفاقی تو کهکشان خواهد افتاد؟ناسا پاسخ داده بود که نارسایی هایی مشاهده می شن ولی نمی تونیم تائیدکنیم که این اختلالات آسیبی به زمین می رسونن یا نه!
مایاها معتقد بودند که زمین از 5 دوره تشکیل شده، پایان هر دوره یه اتفاق خیلی بد می افته و دوره جدید شروع می شه. جالب اینجاست که 2012 پایان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهیم شد، گفته می شه تمدن حاضر از بین خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه!
البته نگاههای خیلی مثبتی هم به قضیه شده و بعضی هم اصلا این گفته روکاملا رد می کنند. منظور ما هم این نیست که شما رو از زندگی ناامید کنم یاصحت این بحث رو اثبات کرده باشم. اینها همه نتایج تحقیقات شخصی می باشد که خودتان هم میتونید انجام بدید و خیلی امکان داره که چون مثلا روی یک نظریه نادرست پی ریزی شده کلا نادرست باشه ولی به هر حال شواهد و مدارک موجودانسان رو از ساده از کنار این قضیه گذشتن منع می کنه.

علم سرشار مایا بخصوص از نجوم اونها رو قومی آگاه و متمدن ساخته بود.البته قضیه ترک مایا از محل زندگیشون هم یک قضیه خیلی معروف هست که دلایلبسیاری براش بیان شده

گفته می شه پایان دوره دوم توسط هوا بوده (منظور نارسایی های جوی) دوره سوم با آتش و دوره چهارم با سیل تموم شدند، لذا نظریه های زیادی مبنی براینکه دوره پنجم با زلزله از بین بره جاری هست.
دوتا چیز جالب هم دیدم: یکی اینکه مایا حتی زمان سقوط قوم خودشون روپیش بینی کرده بودند و عجیب تر از همه: جنگهای جهانی رو هم پیش بینی کرده بودند. البته دقت کنید که اتمام دنیا به این معنی نیست که همه چیز از بینمی ره، حتما شروعی خواهد بود، برای دوره ششم و هنوز مطمئن نیستیم که ایندوره چه چیزی را به ارمغان خواهد آورد.
خوب، اگه از یه منظر دیگه هم نگاه کنیم برای اینکه اثبات بشه این دوره نمیتونه واقعا اتمام باشه، بلکه فقط تعویض دوره هست، بحث دین و اعتقادات هست.

برای دیدن محتوای کامل متن فوق به[منبع] مراجعه نمایید.

ناراحت

ناسا :سال 2012 تمام دنیا در اثر یک توفان خورشیدی خاموش می شود

ناسا در هشداری اعلام کرد که یک توفان خورشیدی که در سال 2012 به زمین می رسد موجب خواهد شد که برق تمام دنیا خاموش شود. به گزارش مهر، در هشدار ناسا و آکادمی ملی علوم آمده است که میلیون ها نفر در سال 2012 بدون برق و در نتیجه بدون غذا و دارو خواهند ماند و تمام یخچال ها، تلفن های همراه و ماهواره ها خاموش می شود. از ماه دسامبر فعالیت خورشید به آهستگی روبه افزایش می رود. نیروی مغناطیسی این ستاره هر 11 سال یک بار به نقطه ای می رسد که در آن پیک پدیده های فوران های خورشیدی و پرتاب تاج های خورشیدی بزرگ مشاهده می شود. این پدیده ها منجر به آزاد شدن میزان زیادی انرژی و تشعشعات می شود. این فوران ها می تواند به زمین نیز برسد و منجر به ایجاد توفان‌های ژئومغناطیسی زمین شود. اتمسفر زمین می تواند از این برخوردها خود را مصون نگه دارد اما خسارت های زیادی به ساختارهای اجتماعی و اقتصادی روی زمین وارد می شود. ستاره شناسان این پدیده ها را از سال 1859 رصد کرده اند. در آن زمان یک توفان ژئومغناطیسی ویژه در خطوط تلگراف اروپا و آمریکا اختلال ایجاد کرد. در ماه می 1921 توفان دیگری بسیاری از خطوط برق و تلفن را در2 سر اقیانوس اطلس از کار انداخت. در سال 1989 شش میلیون نفر در کبک کانادا به مدت 9 ساعت به سبب یک توفان ژئومغناطیسی که 10 برابر ضعیف تر از توفان سال 1921 بود بدون برق ماندند. اگر حادثه ای مشابه آن چه که در سال 1921 رخ داد تکرار شود تعداد افراد بدون برق به 130 میلیون نفر افزایش خواهند یافت و تکرار حادثه ای مشابه سال 1859 که بسیار قوی تر از توفان 1921 بود، 2 هزار میلیارد دلار خسارت وارد خواهد کرد. به گفته دانشمندان ناسا، پیک بعدی این توفان های خورشیدی بین سال های 2012 و 2013 خواهد بود که جامعه علمی هنوز بر سر شدت فعالیت خورشید در این دوره جدید به توافق نرسیده اند. اخترشناسان از آغاز چرخه لکه خورشیدی تعبیر به عطسه خورشید کرده و هشدار داده اند، زمانی که خورشید عطسه می کند، در واقع زمانی است که زمین بیمار می شود.

 

 

..موفق باشید Tornado

/ 5 نظر / 21 بازدید
محمود

اگر قرار بود اینجوری بشه که ... خیلی خوب میشه ! البته من به جهنم میروم ! نادم باشید - محمود

نیلوفر

آره مثل فیلم 2012...توی اون فیلم هم تو این سال زلزله میشه...و همه ی دنیا به غیر از یه عده نابود میشه...فیلم محشریه...فک می کنم اونا هم این فیلم رو برمثنای این مطلب ساخته بودن ... ممنون عزیزم

محمود

من با تو نمیام ... میریم یه موقع سیب میب میخوری به جای زمین خدا تبعیدمون میکنه عطارد ! فرشته باشید - محمود

جلال

به نظر من سال 2012 همون سالیه که امام زمان ظهور می کنه چون تو یکی از متن های بالا خواندم که میگفت پس از سال 2012 زندگی خوب و صلح بر قرار می شود ...... و تعبیر از آخرت در اون سال ظهور مولا می باشد. نظر شما چیست ؟؟؟