شیطون پرستی جهانی!

باز من پامو از گلیمم درازتر کردم! نیشخند

 

ولی برام جالب بود؛ امروز>>> این عکسو خنثیتوی گشت و گذار اینترنتیم پیدا کردم؛ عکسی از یک عدد دلار امریکایی که هر نماد و قسمتی از اون رو شرح داده.

والا ما که چیز زیادی دستگیرمون نشد، ولی با شناختی که از اعداد (13 و 666) و همچنین چشم جناب لوسیفر داشتم یه جورایی از هوش و ظرافتی که در طراحی این اسکناس به خرج داده شده (البته زبونم لال!) خوشم اومد.تعجب اینکه چقدر به ریزترین موارد اهمیت میدن و در مراتب بالاتر چه تاثیراتی این ممکنه در پی داشته باشه.

یه نمونه دیگه هم همین فیلم لاست که برگرفته از شخصیتهای برجسته و فیلسوف ها و... هست و رابطه هماهنگ و اصولی اینا با هم سریال قدرتمندی ساخته.

 

در ضمن (شاید ربطی نداشته باشه) جایی شنیده بودم که این ژاپنی ها آیکیوی متوسط(در حد ما و بقیه شایدم پایین تر) دارند. و علت پیشرفت و ترقی شون صرف نظم و هماهنگی و در کل ارزشیه که به کارشون قائلند میشه.

 

 

چاپ چنین اسکناسی با اینهمه معنی و مفهوم یا فیلمی اینچنین(لاست یا گمشدگان) و هزارو یک کار دیگه که بنده ازش خبر ندارم(شاید شما هم ندونید!)، همه اینا یه هدف رو دنبال میکنن(حالا هدف چیه، بنده بازم بی خبرم!) ولی نظم و هماهنگی اینا قدرت بی مثالی به صاحبان امر میده که کسی جلودارش نیست.

و اینکه در آینده چه در انتظارمونه، کسی نمیدونه...

 

 

______________________________________

*ما در همه زمینه ها ضعف مدیریتی داریم. مدیر و مسئول درست حسابی که نباشه هر چی هزینه هم کنی باز به باد فنا میره ( 2 کلام از مادر عروس نیشخند)

* وقتی میخوان به بچه داروی تلخی بدن تا حالش خوب شه، دوا رو قاطی یه غذای خوشمزه میکنن و میدن به خوردش! نمیدونم حالا، شایدم مرگ موش به خوردش دادن!

*یه عکس دیگه هم پیدا کرده بودم که متاسفانه به دلایلی از پیوست کردنش معذورم(اصرار نفرمایید!) نیشخند ولی جای تاسف داشت.. خنثی

 

(به ما چه اصلا!)..مؤید باشید خواب

 

 

 

/ 5 نظر / 5 بازدید
پیام

سلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللام من اومدم باز یه وبلاک جدید با هم کلاسیم زدمhttp://kanoonevokala.persianblog.ir/

محمود

سلام ... اینجا که عکس پاپ هست فقط و عکسی از دلار ملار نیست ... شاید 100 دلاری گذاشتی دزدیدند ... همینه دیگه بقول معروف بعضی چیزا رو یه خورد ما میدن که اصلا متوجه نمیشیم ... باریکالله رو نکرده بودی دختر عروس کردی ؟ [نیشخند]. به به پس واقعیته ! بچه داری هم که بلدی ! خب مرض داری این کرم های وجودمان را وول وول می آندازی ؟نمیگفتی عکس دیدی نمیزاری [خنثی][نیشخند] موفق باشی - محمود

فارeس

سلام پول چرک کف دسته میاد و میره :دی ( این صرب المثل آدمای متوسط "" از لحاظ مالی "" ) پول مثل آب دریاست پر و خالی میشه زیاد بهش فکر نکن "" اینم ضرب المثل اغنیاست "" ) :دی در مورد دلار بحثی ندارم :دی اما در مورد نظم و انضباتی که گفتی واقعا باهات موافقم یه مثال فوتبالی از بی نظمی در ایران مدیر عامل هدف از بستن تیمش رو قهرمانی اعلام میکنه و در فصل نقل و انتقالات میاد بهترین بازیکنان رو به خدمت تیم در میاره .. بازیکن خوب یکی از معیارهای برای رسیدن به هدق ( قهرمانی ) هست و مهمتر از همه نظم و هماهنگی هست که در تیم یا اون مجموعه حاکم باشه .. در یک هفته یه بازیکن ناراحت میشه .. هفته ی بعدش مربی بازیکن رو نمیخواد و هفته ی بعدش مدیرعامل اولتیماتم میده به مربی تیمش و در نهایت اون هدف از بین میره همون هدفی که الان تو پرسپوبیس و استقلال گم شده و فکر کنم دیگه به دستش هم نیارن.

امیر سالار سید رزاقی

سلام دوست عزیز مرسی به خاطر اینکه به وب ما سر زدین . بازم سر بزن . اگر ممکنه وب ما رو با نام مرکز تحقیقات ژنتیک لینک کنید. و اگر خواستید ما هم وب شما رو با هر نامی که به ما می فرستید ثبت می کنیم. انشالله . یا علی