احتمال پس لرزه در تهران وجود دارد/ تهرانیها خونسرد باشند

اسفندیاری در گفتگو با مهر:

احتمال پس لرزه در تهران وجود دارد/ تهرانیها خونسرد باشند.

 رئیس امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد شهروندان تهرانی منتظر پس لرزه های زلزله باشند.

 

احمد اسفندیاری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این زلزله خوشبختانه تلفات و خساراتی نداشته است و از شهروندان تهرانی می خواهیم در 12 ساعت آینده خونسردی خود را حفظ کنند.

در ساعت 14 و 23 دقیقه و 56 ثانیه بعداز ظهر امروز شنبه زلزله ای به مرکزیت پاکدشت روی داده است. لرزشهای زلزله در منطقه توچال و حصار امیر پاکدشت که به مرکز زلزله نزدیک بوده اند بیشتر از سایر قسمتها احساس شده است.

این مقام مسئول در هلال احمر بیان داشت: شهروندان تهرانی بدون هیچ نوع ترسی و فقط برای آمادگی‌ بیشتر حتی المقدور برای امشب و روزهای آینده برخی از موارد امدادی و همچنین پیشگیریهایی برای مقابله با زلزله را انجام دهند.

به گفته اسفندیاری، شهروندان تهرانی باید برای استراحت در شب حتماً خروجیها و ورودیهای منزل و محل سکونت را کنترل و آماده کنند.

رئیس جمعیت امداد و نجات هلال احمر با اشاره به این که ایران کشوری زلزله خیز است، ادامه داد: حدود 100 زلزله از اول سال رخ داده و ما آمادگی کامل برای مقابله با آن داریم.

 

 

--------------------------

امروز تنها تو خونه بودم ٢بار بالا پایین شدم؛ کفم برید کلی ترسیدماسترس

حالا من دو ساعت قبلش ورامین بودم نمیدونم چی شد چطور شد اینطوری شد! کاش دیرتر میومدم خونه بیشتر حال میداد! 

/ 5 نظر / 5 بازدید
نیلوفر

سلام جولی خانوم. چه عجب یه آدرس از خود به جا گذاشتین:) خیلی خوشالیدم:) مواظب خودت باش بابا...خیلی خطرناکه... ولی نگران نباشین...فقط آماده باش باشین که اگه چیزی شد زود بپرین بیرون!

محمود

سلام. اصلا کلی حال کردم با قالب بلاگت اسیرش شدم و : سلام سلام سلام اميدوارم حالتون خوب باشه ببخشيد اگه نوشته هام کمی بی محتواست به هر حال بار اوليه که دارم وبلاگ نويسی می کنم. کمی هول شدم اما به هر حال دوست دارم برای اولين بار هم که شده يه امتحانی بکنم . اگه راهنمايی يا نظری داشتين .... به هر حال منو خوشحال می کنيد . به اميد خدا ببينيم چه می کنيم. [گاوچران] سال ها گذست تا ایتنک به 5 سال رسید . لینک شدی . موفق باشی - محمود

میوزیک

سلام جوبی جون :دی چه عجب یه آدرس ازت پیدا کردیم :دی کلی تعجب کردما :-" خوبی بیدی؟ مبارک باشه :دی مشتری پرو پا قرص هستشم خلاصه :دی موفق باشی

میوزیک

اهه!! منظورم جولی جون بود :دی هستیم × غلطهای املایی رو تصحیح کردم :پی