اشرف مخلوقات!

کی گفته ما اشرف مخلوقاتیم؟! topodaworld.gif : 32 par 40 pixels.

خودمون!!! (به روباه گفتن شاهدت کیه گفت دُمم!)

خسته نباشیم..

از کجا معلوم هر آنچه که ما میبینیم و میشنویم عین همون چیزیه که در واقعیتش وجود داره؟!

ما حیوان ناطقیم؟!

شاید جیک جیک و میو میو هم کلی حرف و تفسیر داشته باشه برای خودش.

 

 

اختراعات بشری چی میشه؟ تکلیف اونا چیه؟؟!

این اختراعاتم برای ما اختراع هستن؛ اومدیم همین مورچه با اون هیکلش صد برابر این کاری انجام بده که از درک ما خارج باشه. مگه سایر حیوانات متوجه مکانیزم و عملکرد وسایل ساخت دست بشر میشن؟! ما هم به همین نسبت از کار اونا سر در نخواهیم آورد.

 

اگه از لحاظ هوشی باشه؛ خوب مسلما بزرگترین مغز باید بیشترین کارایی رو داشته باشه.خوب بزرگترین مغز رو وال ها دارند، ولی چرا بدون هیچ امکاناتی در آب زندگی میکنند؟!

من میگم هر موجودی در این جهان دنیای خودشو داره که با توجه به گیرنده های حسی که داره با محیط اطرافش ارتباط برقرار میکنه. این دلیل نمیشه که اگر ما متوجه زبان حیوانات و عملکرد و رفتارشون نمیشیم خودمون رو  قدرت برتر بدونیم.

مثال سادش هم طیف نوری هست که ما با چشم غیر مسلح گستره کمی از این امواج رو میتونیم ببینیم و نور فرابنفش و فروسرخ از محدوده دید ما خارجه. علاوه بر این برقی که در سیم برق و تلفن جریان داره و همچنین امواج رادیویی که در فضا گستردست. اینا شاید گوشه کوچیکی باشه از چیزهایی که اطراف ما وجود دارند و ما تنها با استفاده از وسایل میتونیم روشون تسلط داشته باشیم؛ به حتم میتونه خیلی بیشتر از اینها باشه و ما هنوز موفق به درک اونها نشدیم.

مسائل فرای اون چیزی هستند که به ما گفتن و خودمون تصور میکنیم؛ این شامل عرایض بنده هم میشه(حرفی نیست!)؛ من فقط با خودبزرگ بینی کسانی که ادعای "اشرف" بودن دارند کنار نمیام.

 

 

 

______________________________________

بدون شرح: giraffesmiley.gif : 121 par 47 pixels.

 

....

/ 4 نظر / 41 بازدید
محمود

100 % همیشه با این موضوع کلنجار میرم خدا رو شکر یک نفر هم عقیده پیدا شد :دی موفق باشید ‎- محمود[عینک]

محمود

تو هم زدی تو کار تفتیش عقاید ! تا دو مین پیش نبود که ! [خنثی]‎- محمود

نیلوفر

الاهیییییییییییییییییی چقدر این عکسات ناز بود...مخصوصا اون زرافه:)[قلب]